IMG_4074_m

W grudniu 2010 roku MY - siedleccy amatorzy biegania wszelakiego: joggingu, maratonu, średnich dystansów utworzyliśmy Stowarzyszenie Sportowe:

YULO RUN TEAM SIEDLCE

Jesteśmy grupką zapaleńców propagujących zdrowy tryb życia, pozytywnie zakręconymi pasjonatami biegania. Pomysłodawcami tego przedsięwzięcia byli Juliusz Ziółkowski, Zdzisław Sawicki, Tomasz Niedziółka oraz Karol Kuźma. Honorowym członkiem i założycielką jest również Lidia Chojecka która wspiera nas w swoich działaniach. Nazwa YULO powstała z wdzięczności dla założyciela i najlepszego z nas – Julka Ziółkowskiego. W miarę możliwości czasowych jeździmy w sumie po całej Europie, aby zmierzyć się z królewskim dystansem 42,195 km, a przy okazji biegu możemy zwiedzić najciekawsze miejsca przez które najczęściej przebiega trasa maratonu.

DSC_0237_mObecnie nasze stowarzyszenie skupia około 50 miłośników zdrowego trybu życia z Siedlec i okolic. Mamy nadzieję na rozwinięcie i zarażenie naszym hobby większej ilości siedlczan.

W dalszych planach mamy pomysł na utworzenie I Półmaratonu Siedleckiego z atestowaną trasą PZLA co pozwoli na ściagniecie na start do Siedlec dobrych zawodników krajowych i zagranicznych.

Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy do współpracy i wspólnego biegania. Wszelkie wsparcie finansowe również mile widziane.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego biegania we wtorki o 18.00 w Siedleckim Parku miejskim. Spotkanie przy słupie przy rondzie KMP.

kciuki_www2

Wspierają nas:

 

nowakdom logosed foldruk Merkury elkom entertel real