Miło poinformować wszystkich, że w od tego roku jesteśmy współorganizatorami I Półmaratonu siedleckiego - imprezy nowej ale współtworzonej razem z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce jako Bieg Siedleckiego Jacka. Ten cykl biegów na dystansie 5 km i 21,097 km organizowany jest pod hasłem „Młody - wolny od nałogów”, i służy przede wszystkim popularyzacji zdrowego trybu życia oraz aktywnej rekreacji i wypoczynku.

Wcześniejsza dobra organizacja imprezy i przyjazny klimat dla organizacji tego typu wydarzeń sportowych w mieście sprawiły, że w 2013 roku oprócz biegu na 5 km i biegów rekreacyjnych dla dzieci, będzie miało kolejną, zupełnie nową odsłonę w postaci dystansu półmaratońskiego, który odbędzie się ulicami miasta Siedlce.

Cieszymy się również, że IV edycja tej imprezy będzie wspierana przez naszą HONOROWĄ CZŁONKINIĘ i założyciela YULO RUN TEAM utalentowaną i utytułowaną siedlecką biegaczkę Lidię Chojecką, która to została Ambasadorem IV Biegu Siedleckiego Jacka. Mamy nadzieję, że Jej sukcesy sportowe pomogą wyłonić kolejny talent biegowy w Siedlcach

Wszystkich biegaczy zapraszamy do czynnego udziału w biegu a nasze rodziny, znajomych zapraszamy do gorącego dopingu na trasie. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu doświadczeniem biegowemu i organizacyjnemu pomożemy na stałe Biegowi Siedleckiego Jacka wpisać się w kalendarz imprez biegowych na których warto być.

 

Wspierają nas:

 

nowakdom logosed foldruk Merkury elkom entertel real