Bieg Jacka za nami. Wszystkim startującym gratulujemy wyników i zwycięstwa nad własnymi słabościami. Kibicom i rodzinom dziękujemy za gorący doping pomimo ulewnego deszczu. Za potencjalne błędy, wpadki organizatorskie przepraszamy. Za rok postaramy się jeszcze bardziej. Szczególne słowa podziękowania należą się wolontariuszom, w szczególności zacnej rodzinie Skolimowskich J, wielkie dzięki dla Was wszystkich za zaangażowanie tych starszych i tych małych J. Strzelcowi i OSP za zabezpieczenie trasy. Dziękujemy ARMS za owocną współpracę, Miastu Siedlce za możliwość organizacji biegu, Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej za zabezpieczenie trasy biegu i dbanie o bezpieczeństwo i porządek.

Dziękujemy naszym sponsorom:

NOWAK DOM, REAL S.A., MERKURY, FOLDRUK, ZUO, PEC SERWIS, PEC, NEW BALANCE, REHMEDICA, MEDIA TELEKOM, AGENCJA DG, ZELTECH, RZEŹNIK, ALMA MATER, PIEKARNIA BALDWIN, Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Siedlcach, MPK SIEDLCE, KONFEKCJA SKÓRZANA RYTELE ŚWIĘCKIE.

            Podziękowania dla Lidki Chojeckiej za objęcie patronatu naszego ARMSOWO – YULOWEGO biegu. Dziękujemy dzieciakom za start i walkę do samego końca na obu dystansach. Oraz Nam wszystkim YULOWCOM, i tym pomagającym i tym startującym.

Do zobaczenia na V Biegu Siedleckiego Jacka..

Wspierają nas:

 

nowakdom logosed foldruk Merkury elkom entertel real