Trzech zawodników Yulo Run Team Siedlce wzięło udział w maratonie w Koszycach który odbył się 6 października 2013 r. Maraton w Koszycach to najstarszy maraton w Europie, który jest organizowany od 1924 r. W tym roku odbyła się 90. edycja tego biegu. Na starcie stanęło 1547 osób.
Najlepszy z naszych zawodników, Piotr Mierzejewski zajął 14. miejsce open z czasem 2:36:25 wygrywając jednocześnie kategorię wiekową M40.

Marek Mitrofaniuk zajął 33. miejsce z czasem 2:47:43, natomiast Tomasz Korzeniowski dobiegł do mety w czasie 3:07:43 co dało mu 146 miejsce.

Każdy z zawodników poprawił swój rekord życiowy.

Organizacja biegu stała na najwyższym poziomie. Najciekawszą rzeczą było oznakowaniu poszczególnych kilometrów, w Koszycach były one niezwykle wyraźne, a na dodatek na asfalcie, przed zakrętami, pomalowano długie niebieskie strzałki, które wskazywały najkrótszą drogę. Niespotykaną na polskich biegach, były też czerwone buteleczki z izotonikami, z których łatwo było uzupełniać płyny będą w pełnym biegu. To niby szczegóły, ale dla maratończyków one robią różnicę.