Podziękowań nadszedł czas

Nasi drodzy,

I SIEDLECKI BIEG prawie GÓRSKI za nami,

Sport, a zwłaszcza bieganie dla tych młodych i trochę starszych to jedna z dróg rozwoju i samorealizacji. Jednak, aby go uprawiać, potrzebni są ludzie dobrej woli. Nasz klub YULO RUN TEAM SIEDLCE może przyczynić się do popularyzacji biegania właśnie dzięki Waszej pomocy. Nie wszyscy mają możliwość i czas biegać w górach. Wyszliś

my więc naprzeciw tym oczekiwaniom i wyznaczyliśmy trasę na tyle trudną aby chociaż w małym stopniu zobrazować jak to jest walczyć z własnymi słabościami w prawie górskim, trudnym terenie podczas zawodów. Było sporo podbiegów, piaszczystych odcinków, ale za to w otoczeniu pięknych zakątków leśnych okolicy Rezerwatu Przyrody Gołobórz. Cieszymy się, że wszyscy zostali zwycięzcami, wszyscy dobiegli w zdrowiu do mety bo to było dla nas najważniejsze – Wasze zdrowie i brak kontuzji. Mamy nadzieję, że obcowanie z naturą zrekompensowało trudności i ból. Niech moc będzie z Wami!!!!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy czynnie brali udział w przygotowaniu tego fajnego wydarzenia sportowego. Prezydentowi Miasta Siedlce za honorowy patronat oraz pomoc organizacyjną, wolontariuszom a w szczególności  SJS Strzelec Jednostki Strzeleckiej Siedlce – bez Was nie dalibyśmy rady zabezpieczyć trasy – to Wy dbaliś

cie o bezpieczeństwo. Dziękujemy członkom i sympatykom YULO – każda para rąk była nieoceniona, Siedleckiej Jednostce Wojskowej za umożliwienie poprowadzenia trasy biegu przez strzelnicę oraz przepyszną grochówkę, Piekarni Baldwin za regeneracyjne pączki na mecie, CARITAS Siedlce za pomoc w przygotowaniu gorącej herbaty oraz fotografom za profesjonalną dokumentację tego wydarzenia.

Szczególne słowa podziękowania należą się Nadleśnictwu Siedleckiemu oraz Delegaturze Siedlce Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska za cenne wskazówki i pomoc w organizacji przebiegu

trasy terenami leśnymi oraz po obszarze Rezerwatu Przyrody Gołobórz. Dziękujemy również Agencji Rozwoju Miasta Siedlce za okazane wsparcie przy organizacji miasteczka biegowego oraz ZUO za podstawienie kontenerów na śmieci oraz odebranie nieczystości, które członkowie YULO zebrali sprzątając las przy przygotowaniu trasy biegu.

 

Słowa podziękowania kierujemy również  do sponsorów biegu: SEDKOM, Merkury Sp. z o.o., PEC Siedlce, PEC SERWIS, REAL S.A., ELKOM, FOLDRUK, PIEKARNIA BALDWIN.
Dzięki uprzejmości Państwa firm możliwa była organizacja tego wydarzenia sportowego. Cieszymy się że idea rozwoju biegania jest dla Państwa bardzo ważna.  

Dziękujemy mediom za wsparcie i patronat medialny:

- Katolickie Radio Podlasia

- Podlasie 24

- TV Wschód

- Tygodnik Siedlecki

- Spin Siedlce

I chyba najważniejsze podziękowania na sam koniec…. Dziękujemy zawodnikom za udział w biegu i kibicom za gorący doping, bez Was nie byłoby tej imprezy.   Do zobaczenia za rok!!!!!

Wspierają nas:

 

nowakdom logosed foldruk Merkury elkom entertel real