Przedstawiamy oficjalne wyniki II Siedleckiego Biegu Prawie Górskiego.
Ogromne podziękowania składamy naszym Przyjaciołom, bez których zawody nie odbyły by się na tak wysokim poziomie ;-)
UM Siedlce z Prezydentem Wojciechem Kudelskim na czele
Leniwce – dzięki za bezinteresowną pomoc w ostatniej chwili
ARMS za wsparcie logistyczne i sprzętowe przy budowie biura startowego
Zakłady Mięsne Łuków za pyszną kiełbaskę i produkty na zupę
ZK Siedlce za przygotowanie zupy
Caritas Siedlce za pomoc w kuchni
Piekarnia Skórzec dzięki za pączki ;-)
SJS Strzelec, 11 Siedlecka Drużyna ZHR za pomoc na trasie
Fotografom i Kamerzystom (liczymy na fajne pamiątki)
SKINS za nagrody rzeczowe, Park Wodny za vouchery
Global-Center za numery startowe
Sponsorom PEC Serwis, Real, Sedkomp, ZUO, DPD, Słodka Manufaktura
Liczymy na to, że za rok znowu uda nam się spotkać w tak licznym gronie i powtórzyć zabawę tym razem bez deszczu.
Liczymy, że propagowanie zdrowego trybu życia połączonego z przyrodą leśną zachęci więcej osób do biegania po naszych górach ;-)
Miejsce | Numer startowy | ImięiNazwisko | Klub | Kategoria | Czas | Miejsce w Kategorii |
1 | 18 | Michał Roguski | MKS Pogoń Siedlce | M35 | 37:10:00 | 1 miejsce Open Mężczyzn |
2 | 2 | Krzysztof Mierzejewski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 39:21:00 | 2 miejsce Open Mężczyzn |
3 | 5 | Marek Mitrofaniuk | Yulo Run Team Siedlce | M35 | 39:31:00 | 3 miejsce Open Mężczyzn |
4 | 35 | Łukasz Kosieradzki | Siedlecki Klub Sportowy "Feniks" | M35 | 40:26:00 | 1 miejsce M35 Mężczyzn |
5 | 51 | Bartek Falkowski | Bartek Trenuje Team | M35 | 40:53:00 | 2 miejsce M35 Mężczyzn |
6 | 4 | Łukasz Staniak | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M35 | 41:51:00 | 3 miejsce M35 Mężczyzn |
7 | 19 | Paweł Janiak | leniwce.pl | M35 | 42:02:00 | |
8 | 125 | Damian Duk | M35 | 42:30:00 | ||
9 | 131 | Krzysztof Cabaj | M50 | 43:14:00 | 1 miejsce M50 Mężczyzn | |
10 | 29 | Marcin Olek | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 43:49:00 | 2 miejsce M50 Mężczyzn |
11 | 127 | Sebastian Borowik | M50 | 45:07:00 | 3 miejsce M50 Mężczyzn | |
12 | 15 | Tomek Skóra | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M50 | 45:16:00 | |
13 | 158 | Paweł Jastrzębski | M50 | 45:32:00 | ||
14 | 141 | Krzysztof Turyk | M35 | 45:55:00 | ||
15 | 57 | Wojciech Niedziółka | M35 | 47:23:00 | ||
16 | 3 | Mariusz Gruda | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 47:44:00 | |
17 | 20 | Jakub Niedziółka | M35 | 47:49:00 | ||
18 | 53 | Kamil Olszewski | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M35 | 47:51:00 | |
19 | 160 | Aleksandra Brodowska | K35 | 47:51:00 | 1 miejsce Kobiet Open | |
20 | 56 | Łukasz Bąk | M35 | 47:51:00 | ||
21 | 14 | Łukasz Janiak | leniwce.pl | M35 | 47:53:00 | |
22 | 102 | Tomasz Wakuła | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 48:13:00 | |
23 | 62 | Adrian Noceń | M35 | 48:15:00 | ||
24 | 138 | Konrad Ciupak | M35 | 48:40:00 | ||
25 | 48 | Łukasz Niedziółka | M35 | 48:44:00 | ||
26 | 80 | Adam Kosiorek | M50 | 48:47:00 | ||
27 | 135 | Leszek Stubiński | M50 | 48:55:00 | ||
28 | 30 | Paweł Ogrodnik | M50 | 49:00:00 | ||
29 | 40 | Krzysiek Kuźma | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M50 | 49:05:00 | |
30 | 45 | Krzysztof Karpiński | CrossFit Siedlce | M35 | 49:30:00 | |
31 | 59 | Zdzisław Sawicki | Yulo Run Team Siedlce | M50+ | 50:03:00 | 1 miejsce M50+ Mężczyzn |
32 | 92 | Tomasz Wojtkowski | M50 | 50:09:00 | ||
33 | 106 | Bogdan Bala | M50+ | 51:07:00 | 2 miejsce M50+ Mężczyzn | |
34 | 72 | Paweł Prużanin | Klub Zdrowego Stylu Życia | M35 | 51:17:00 | |
35 | 70 | Mateusz Niedziółka | M35 | 51:45:00 | ||
36 | 63 | Adam Kudelski | OSP Podnieśno | M35 | 51:46:00 | |
37 | 61 | Waldemar Pytel | M50+ | 51:50:00 | 3 miejsce M50+ Mężczyzn | |
38 | 140 | Paweł Wiewiórka | M35 | 51:53:00 | ||
39 | 152 | Mariusz Soczewka | M50 | 52:01:00 | ||
40 | 119 | Adam Skolimowski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 52:14:00 | |
41 | 39 | Grzegorz Mikołajczuk | M35 | 52:25:00 | ||
42 | 134 | Mariusz Kaniewski | M50 | 52:26:00 | ||
43 | 82 | Jarosław Krupa | BSaC Mokobody | M50 | 52:34:00 | |
44 | 55 | Rafał Ilczuk | Crossfit Siedlce | M35 | 52:35:00 | |
45 | 54 | Piotr Tymosiewicz | Bursa Siedlce ;-) | M35 | 52:37:00 | |
46 | 26 | Karol Rozczypała | Yulo Run Team Siedlce | M35 | 52:46:00 | |
47 | 10 | Paweł Kulik | Leniwce.pl | M50 | 52:52:00 | |
48 | 25 | Tomasz Okniński | M50 | 53:01:00 | ||
49 | 153 | Rafał Gil | M35 | 53:02:00 | ||
50 | 93 | Paweł Niedziółka | M35 | 53:23:00 | ||
51 | 112 | Beata Dąbrowska | Yulo Run Team Siedlce | K35 | 53:35:00 | 2 miejsce Kobiet Open |
52 | 79 | Jan Niedziółka | M35 | 53:41:00 | ||
53 | 116 | Michał Jamróz | TUP Team | M35 | 53:54:00 | |
54 | 65 | Roman Stefaniuk | 0 | M50+ | 53:57:00 | |
55 | 98 | Anna Rybałtowska | K35 | 53:59:00 | 3 miejsce Kobiet Open | |
56 | 155 | Lech Iwiński | M50 | 54:09:00 | ||
57 | 7 | Aleksandra Saraceń | K50 | 54:35:00 | 1 miejsce K50 Kobiet | |
58 | 163 | Robert Buczek | M50 | 54:44:00 | ||
59 | 58 | Sylwester Piwko | Hot Team | M35 | 54:48:00 | |
60 | 11 | Mariusz Ryżkowski | M50 | 54:49:00 | ||
61 | 68 | Arkadiusz Przybyłek | M50 | 54:53:00 | ||
62 | 114 | Marek Wakuła | M50 | 54:53:00 | ||
63 | 109 | Mariusz Dubowski | M35 | 55:01:00 | ||
64 | 73 | Ewa Gręziak | Yulo Run Team Siedlce | K50 | 55:02:00 | 2 miejsce K50 Kobiet |
65 | 96 | Jacek Dziuban | CrossFit Siedlce | M35 | 55:12:00 | |
66 | 130 | Tomasz Araszkiewicz | PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4 | M50 | 55:26:00 | |
67 | 104 | Mateusz Kowalewski | M35 | 55:30:00 | ||
68 | 121 | Arkadiusz Saczewski | M35 | 55:30:00 | ||
69 | 115 | Dariusz Kruk | M50 | 55:31:00 | ||
70 | 144 | Patryk Szachnowski | M35 | 55:41:00 | ||
71 | 47 | Magdalena Niedziółka | K35 | 55:42:00 | 1 miejsce K35 Kobiet | |
72 | 133 | Marcin Wierzbicki | Crossfit Siedlce | M35 | 55:43:00 | |
73 | 147 | Mirosław Kutnik | M50 | 55:50:00 | ||
74 | 128 | Joanna Borowik | K50 | 55:52:00 | 3 miejsce K50 Kobiet | |
75 | 97 | Grzegorz Wierzbicki | Leniwce.pl/Trinergy Team | M50 | 55:53:00 | |
76 | 83 | Wojciech Krupa | BSaC Mokobody | M50 | 55:57:00 | |
77 | 67 | Bartosz Domski | M35 | 55:59:00 | ||
78 | 136 | Urszula Młynarczyk | K50 | 56:11:00 | ||
79 | 9 | Basia Jóźwiak | Yulo Run Team Siedlce | K35 | 56:27:00 | 2 miejsce K35 Kobiet |
80 | 34 | Radosław Wysocki | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 56:38:00 | |
81 | 43 | Artur Ostrowski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 56:44:00 | |
82 | 16 | Marta Mroczek | K50 | 57:01:00 | ||
83 | 90 | Diana Maksymiuk | Drużyna MWM | K35 | 57:01:00 | 3 miejsce K35 Kobiet |
84 | 103 | Jacek Kozaczyński | M50 | 57:05:00 | ||
85 | 146 | Andrzej Wiącek | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M50 | 57:18:00 | |
86 | 50 | Marta Głuchowska | CrossFit | K35 | 57:20:00 | |
87 | 161 | Piotr Chachaj | M35 | 57:26:00 | ||
88 | 66 | Ewa Krasuska Błachnio | K35 | 57:40:00 | ||
89 | 91 | Mirosław Bonat | Drużyna MWM | M50 | 57:45:00 | |
90 | 23 | Marta Biernacka | Drużyna MWM | K35 | 57:49:00 | |
91 | 101 | Mariusz Cudny | M35 | 57:50:00 | ||
92 | 46 | Piotr Olszewski | CROSSFIT SIEDLCE | M35 | 57:53:00 | |
93 | 41 | Sylwia Korzeniowska | Yulo Run Team Siedlce | K35 | 57:55:00 | |
94 | 123 | Michał Korzeniowski | Yulo Run Team Siedlce | M35 | 57:58:00 | |
95 | 44 | Sławomir Panasiuk | RETURN BOR | M50 | 58:03:00 | |
96 | 8 | Adam Szyszka | M50 | 58:05:00 | ||
97 | 52 | Marcin Chomicz | Yulo Run Team Siedlce | M35 | 58:07:00 | |
98 | 71 | Marek Niedziółka | Ekonomik Siedlce | M35 | 58:21:00 | |
99 | 36 | Adam Czerka | M50 | 58:21:00 | ||
100 | 42 | Sylwester Norwa | RETURN BOR | M50 | 58:28:00 | |
101 | 162 | Piotr Śliwiński | M50+ | 58:30:00 | ||
102 | 142 | Magdalena Kasprzykowska | K50 | 58:38:00 | ||
103 | 150 | Grzegorz Dąbrowski | Zespół Szkół Nr 2 w Siedlcach | M35 | 58:48:00 | |
104 | 74 | Lesław Kodzis | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 59:00:00 | |
105 | 110 | Agnieszka Skwierczyńska | UW | K35 | 59:15:00 | |
106 | 156 | Artur Piotrowski | M50 | 59:52:00 | ||
107 | 77 | Zbigniew Pawlak | M50 | 60:03:00 | ||
108 | 111 | Dariusz Kozłowski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 60:20:00 | |
109 | 21 | Kasia Kopańska | K50 | 60:21:00 | ||
110 | 88 | Marek Bednarczyk | BSaC Mokobody | M50+ | 60:22:00 | |
111 | 12 | Robert Jasiński | M35 | 60:30:00 | ||
112 | 137 | Ilona Dzido | K35 | 60:40:00 | ||
113 | 60 | Natalia Wołosowicz | K50 | 60:45:00 | ||
114 | 38 | Dorota Kuźma | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | K50 | 60:47:00 | |
115 | 105 | Damian Michaluk | SHA-LE-NI | M50 | 61:18:00 | |
116 | 157 | Emil Wiszniewski | M35 | 61:28:00 | ||
117 | 86 | Maciej Kalaciński | M35 | 61:55:00 | ||
118 | 13 | Mariusz Ciuk | Słodka Manufaktura | M50 | 62:10:00 | |
119 | 159 | Dariusz Pieczeniuk | M50 | 62:57:00 | ||
120 | 27 | Cezary Kielak | M50 | 63:21:00 | ||
121 | 120 | Renata Montewka | Yulo Run Team Siedlce | K35 | 63:40:00 | |
122 | 75 | Sylwia Przybyłek | K50 | 63:43:00 | ||
123 | 124 | Krzysztof Sikorski | SSF Tri Club Poland | M50 | 63:59:00 | |
124 | 165 | Paweł Pietruczanis | M50 | 64:17:00 | ||
125 | 81 | Adam Przesmycki | BSaC Mokobody | M50 | 64:34:00 | |
126 | 113 | Krzysztof Kryszczuk | M50 | 64:45:00 | ||
127 | 64 | Tadeusz Bednarzak | NIEZRZESZONY | M50+ | 65:02:00 | |
128 | 6 | Andrzej Wolski | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 65:03:00 | |
129 | 99 | Anna Ciszewska | K50 | 65:15:00 | ||
130 | 33 | Agata Marciniuk | Yulo Run Team Siedlce | K50 | 65:24:00 | |
131 | 126 | Paweł Bareja | M50 | 65:41:00 | ||
132 | 24 | Tomasz Wrzosek | Drużyna MWM | M50 | 66:25:00 | |
133 | 117 | Paweł Skwierczyński | M35 | 66:26:00 | ||
134 | 76 | Maciej Kuźma | Yulo Run Team Siedlce | M50 | 67:20:00 | |
135 | 100 | Marta Siwińska | K50 | 67:42:00 | ||
136 | 122 | Krzysztof Czyżewski | M50 | 67:48:00 | ||
137 | 32 | Krzysztof Misiak | M50 | 67:55:00 | ||
138 | 37 | Ireneusz Szachnowski | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M50 | 68:15:00 | |
139 | 87 | Karol Kulik | M50 | 69:20:00 | ||
140 | 145 | Grzegorz Sakowski | Hot Team | M50 | 69:43:00 | |
141 | 85 | Przemysław Mątewka | M35 | 69:51:00 | ||
142 | 164 | Agnieszka Kieliszczyk | K35 | 70:36:00 | ||
143 | 154 | Daria Bazydło-Egier | K35 | 70:41:00 | ||
144 | 129 | Tomasz Janeczko | M50 | 70:45:00 | ||
145 | 22 | Małgorzata Oknińska | K50 | 70:52:00 | ||
146 | 69 | Piotr Piwko | M35 | 73:18:00 | ||
147 | 143 | Jerzy Mitura | FC Helmuty | M50+ | 73:20:00 | |
148 | 107 | Beata Kupiec | K50 | 76:15:00 | ||
149 | 84 | Adam Piwowarski | BSaC Mokobody | M50 | 82:12:00 | |
150 | 1 | Jarosław Głowacki | skkt TUPTUS PTTK | M50+ | 89:59:00 | |
151 | 139 | Hanna Mitura | K50+ | 91:28:00 | 1 miejsce K50+ Kobiet |