W miniony weekend odbyło się sporo imprez sportowych.

W dniach 8-9 stycznia 2016 roku w Ełku odbyły się zawody „Ełcka Zmarzlina” należące do  Pucharu Polski w Maratonach na Orientację. Tegoroczna edycja imprezy to trzy trasy: 100 km, 50 km, 12 km. na dystansie 100 km. Na dwie minuty przed startem zostały rozdane zawodnikom mapy z zaznaczonymi punktami kontrolnymi, które każdy z nich musiał odwiedzić i potwierdzić na swojej karcie kontrolnej. W terenie oznaczone są jedynie punkty, zaś trasę dojścia do nich każdy zawodnik ustala sobie sam.  W zawodach, na trasie 100km, wzięli udział zawodnicy naszego klubu Yulo Run Team Siedlce - Kasia i Adam Skolimowscy. Na trasę wyruszyli 8 stycznia (piątek) o godzinie 21ej z Nowej Wsi Ełckiej i mieli 24 godziny na pokonanie trasy składającej się z aż 28 punktów kontrolnych. Oprócz nocnych ciemności dodatkowym utrudnieniem była panująca aura: ok. 7-8 stopni mrozu, padający śnieg i wiatr a nad ranem mgła. Na dystansie 100 km wystartowały 42 osoby. Ukończyło 29 osób. Nasza para zajęła 17 m-ce OPEN z czasem 18h40min, Kasia była jedyną kobietą, która pokonała tę trasę.