Przedstawiamy oficjalne wyniki III Siedleckiego Biegu Prawie Górskiego.
Składamy podziękowanie na ręce
UM Siedlce z Prezydentem Wojciechem Kudelskim na czele
ARMS za wsparcie logistyczne i sprzętowe przy budowie biura startowego
ZK Siedlce za przygotowanie zupy
Bursa Siedlce za pomoc w kuchni
Piekarnia Skórzec dzięki za pączki ;-)
SJS Strzelec, 11 Siedlecka Drużyna ZHR za pomoc na trasie
Fotografom i Kamerzystom
Global-Center za numery startowe
Sponsorom PEC, Real, Sedkomp, ZUO
I już teraz oficjalnie zapraszamy za rok ;-)
Miejsce | Numer startowy | Czas | Imię i Nazwisko | Klub | Kategoria | Miejsce w Kategorii |
1 | 63 | 00:38:35 | Kamil Młynarz | SKB Kraśnik | M-35 | 1 miejsce Open Mężczyzn |
2 | 164 | 00:38:38 | Adrian Marcinkiewicz | MKS Pogoń Siedlce | M-35 | 2 miejsce Open Mężczyzn |
3 | 1 | 00:38:54 | Marek Mitrofaniuk | Yulo Run Team Siedlce | M-35 | 3 miejsce Open Mężczyzn |
4 | 100 | 00:39:19 | Łukasz Kosieradzki | MKS Pogoń Siedlce | M-35 | 1 miejsce M-35 Mężczyzn |
5 | 75 | 00:41:52 | Paweł Janiak | Triathlon Siedlce Club | M-50 | 1 miejsce M50 Mężczyzn |
6 | 11 | 00:42:23 | Andrzej Okniński | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | 2 miejsce M50 Mężczyzn |
7 | 51 | 00:45:00 | Sebastian Borowik | Triathlon Siedlce Club | M-50 | 3 miejsce M50 Mężczyzn |
8 | 4 | 00:45:38 | Krzysiek Jóźwiak | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
9 | 45 | 00:45:43 | Grzegorz Wierzbicki | Triathlon Siedlce Club | M-50 | |
10 | 162 | 00:46:02 | Adam Skwierczyński | IKS Siedlce | M-50 | |
11 | 35 | 00:46:08 | Krzysiek Kuźma | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M-50 | |
12 | 71 | 00:46:24 | Leszek Stubiński | Akademia Sportu Pożarniczego | M-50 | |
13 | 93 | 00:46:35 | Krzysztof Turyk | M-50 | ||
14 | 48 | 00:46:56 | Jakub Gorzała | Triathlon Siedlce Club | M-35 | 2 miejsce M-35 Mężczyzn |
15 | 95 | 00:47:09 | Bogdan Bala | M-50+ | 1 miejsce M50+ Mężczyzn | |
16 | 12 | 00:47:41 | Tomasz Wakuła | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
17 | 39 | 00:47:49 | Łukasz Janiak | Leniwce.pl | M-35 | 3 miejsce M-35 Mężczyzn |
18 | 106 | 00:48:05 | Arkadiusz Zelent | M-50 | ||
19 | 29 | 00:48:08 | Adam Kosiorek | BSaC Mokobody | M-50 | |
20 | 156 | 00:48:42 | Łukasz Niedziółka | Yulo Run Team Siedlce | M-35 | |
21 | 107 | 00:48:52 | Piotr Jagodziński | M-50 | ||
22 | 50 | 00:49:17 | Sebastian Szmitkowski | Triathlon Siedlce Club | M-35 | |
23 | 84 | 00:49:23 | Mariusz Kaniewski | M-50 | ||
24 | 54 | 00:49:25 | Marek Wakuła | Triathlon Siedlce Club | M-50 | |
25 | 47 | 00:49:28 | Mariusz Soczewka | Triathlon Siedlce Club | M-50 | |
26 | 98 | 00:49:32 | Adrian Banaszewski | M-50 | ||
27 | 16 | 00:49:46 | Karol Rozczypała | Yulo Run Team Siedlce | M-35 | |
28 | 83 | 00:50:02 | Roman Stefaniuk | M-50+ | 2 miejsce M50+ Mężczyzn | |
29 | 34 | 00:50:18 | Bartłomiej Bielawiec | Białostocka Sekta Biegaczy | M-35 | |
30 | 46 | 00:50:21 | Robert Buczek | Triathlon Siedlce Club | M-50 | |
31 | 131 | 00:50:39 | Piotr Rosiński | M-35 | ||
32 | 160 | 00:51:04 | Wojciech Kokoszka | M-50 | ||
33 | 157 | 00:51:11 | Mateusz Niedziółka | Yulo Run Team Siedlce | M-35 | |
34 | 59 | 00:51:13 | Mariusz Ryżkowski | www.naostatniejprostej.com | M-50 | |
35 | 30 | 00:51:19 | Jarosław Krupa | BSaC Mokobody | M-50 | |
36 | 94 | 00:51:24 | Andrzej Dziedzic | M-50 | ||
37 | 116 | 00:51:32 | Beata Dabrowska | Yulo Run Team Siedlce | K-35 | 1 miejsce Open Kobiet |
38 | 161 | 00:51:38 | Karol Jastrzębski | M-50 | ||
39 | 96 | 00:51:44 | Waldek Pytel | M-50+ | 3 miejsce M50+ Mężczyzn | |
40 | 135 | 00:51:58 | Łukasz Przekaza | M-35 | ||
41 | 33 | 00:52:01 | Magdalena Gręziak | Białostocka Sekta Biegaczy | K-35 | 2 miejsce Open Kobiet |
42 | 101 | 00:52:02 | Leszek Stańczuk | M-50+ | ||
43 | 120 | 00:52:05 | Leszek Kander | M-50 | ||
44 | 44 | 00:52:32 | Rafał Pałka | Pozytywnie Aktywni | M-35 | |
45 | 5 | 00:52:32 | Mariusz Gruda | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
46 | 43 | 00:52:39 | Magdalena Pałka | Pozytywnie Aktywni | K-50 | 3 miejsce Open Kobiet |
47 | 144 | 00:52:57 | Hubert Nowosielski | M-50 | ||
48 | 2 | 00:53:17 | Ewa Gręziak | Yulo Run Team Siedlce | K-50 | 1 miejsce K50 Kobiet |
49 | 97 | 00:53:26 | Agnieszka Slebzak Kołtuniak | K-35 | 1 miejsce K35 Kobiet | |
50 | 67 | 00:53:29 | Przemysław Anusiewicz | Czwórka Siedlce | M-50 | |
51 | 99 | 00:53:30 | Krzysztof Radzikowski | M-50 | ||
52 | 153 | 00:53:47 | Dariusz Mikiciuk Mikiciuk | M-50 | ||
53 | 37 | 00:53:51 | Paweł Czarnocki | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | M-50 | |
54 | 130 | 00:53:58 | Anna Rybałtowska | K-35 | 2 miejsce K35 Kobiet | |
55 | 154 | 00:54:03 | Zbigniew Pawlak | M-50 | ||
56 | 40 | 00:54:16 | Mirosław Krasuski | Leniwce/TSC | M-50 | |
57 | 56 | 00:54:19 | Iwona Wierzbicka | Triathlon Siedlce Club | K-50 | 2 miejsce K50 Kobiet |
58 | 111 | 00:54:44 | Wioleta Nowosielska | K-35 | 3 miejsce K35 Kobiet | |
59 | 49 | 00:54:48 | Krzysztof Kiełczykowski | Triathlon Siedlce Club | M-50 | |
60 | 18 | 00:54:49 | Marta Biernacka | Drużyna MWM | K-35 | |
61 | 165 | 00:55:02 | Mariusz Jastrzębski | M-50 | ||
62 | 143 | 00:55:10 | Tomasz Araszkiewicz | Yulo Run Team Siedlce | M-50+ | |
63 | 52 | 00:55:12 | Joanna Borowik | Triathlon Siedlce Club | K-50 | 3 miejsce K50 Kobiet |
64 | 142 | 00:55:19 | Artur Koźluk | M-50 | ||
65 | 155 | 00:55:28 | Magdalena Niedziółka | Yulo Run Team Siedlce | K-35 | |
66 | 3 | 00:55:30 | Barbara Jóźwiak | Yulo Run Team Siedlce | K-50 | |
67 | 66 | 00:55:34 | Paweł Krzyziński | Dzikie Grubasy Szatana | M-35 | |
68 | 64 | 00:55:37 | Mirosław Kuźma | PSSE Siedlce | M-50+ | |
69 | 110 | 00:55:39 | Aleksander Selwanowicz | M-50 | ||
70 | 113 | 00:55:41 | Jacek Soćko | K-50 | ||
71 | 134 | 00:55:44 | Piotr Piekarski | M-50 | ||
72 | 74 | 00:55:53 | Leszek Marciniuk | M-50 | ||
73 | 129 | 00:55:59 | Tomek Hajduk | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
74 | 41 | 00:56:23 | Sylwester Piwko | see-me.pl | M-35 | |
75 | 148 | 00:56:24 | Patryk Szachnowski | M-35 | ||
76 | 6 | 00:56:25 | Radosław Wysocki | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
77 | 140 | 00:56:28 | Jakub Kornilak | M-35 | ||
78 | 124 | 00:56:31 | Daniel Łupiński | M-50 | ||
79 | 85 | 00:56:41 | Seweryn Gotowicki | M-50 | ||
80 | 102 | 00:56:43 | Adam Czerka | M-50 | ||
81 | 89 | 00:56:45 | Ryszard Kalaciński | M-50 | ||
82 | 53 | 00:57:06 | Kasia Kopańska | Triathlon Siedlce Club | K-50 | |
83 | 62 | 00:57:08 | Daniel Głuchowski | SHA-LE-NI | M-50 | |
84 | 38 | 00:57:20 | Paweł Kulik | Leniwce.pl | M-50 | |
85 | 82 | 00:57:34 | Karol Kulik | M-50 | ||
86 | 163 | 00:57:52 | Tomasz Przygodzki | M-50 | ||
87 | 22 | 00:57:54 | Łukasz Matysek | Drużyna MWM | M-35 | |
88 | 87 | 00:57:54 | Arkadiusz Przybyłek | M-50 | ||
89 | 60 | 00:57:56 | Tomasz Kaniewski | Vito exTrEAM | M-50 | |
90 | 133 | 00:58:11 | Paweł Padysz | M-35 | ||
91 | 31 | 00:58:11 | Wojciech Krupa | BSaC Mokobody | M-50 | |
92 | 73 | 00:58:12 | Krzysztof Kryszczuk | M-50 | ||
93 | 25 | 00:58:16 | Diana Maksymiuk | Drużyna MWM | K-35 | |
94 | 114 | 00:58:18 | Grzegorz Dąbrowski | M-35 | ||
95 | 128 | 00:58:31 | Konrad Seliga | M-50 | ||
96 | 55 | 00:58:42 | Karol Troć | Triathlon Siedlce Club | M-35 | |
97 | 108 | 00:58:59 | Sebastian Bryłka | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
98 | 122 | 00:59:11 | Magdalena Rakowska | K-50 | ||
99 | 23 | 00:59:25 | Przemek Stocki | Drużyna MWM | M-35 | |
100 | 24 | 00:59:25 | Mirek Bonat | Drużyna MWM | M-50 | |
101 | 115 | 00:59:37 | Kamil Małecki | M-35 | ||
102 | 138 | 00:59:58 | Marcin Rodziewicz | M-50 | ||
103 | 158 | 01:00:00 | Mirek Antosik | M-50 | ||
104 | 70 | 01:00:04 | Sebastian Teca | Alfa Team | M-35 | |
105 | 21 | 01:00:06 | Andrzej Kucio | Drużyna MWM | M-35 | |
106 | 123 | 01:00:23 | Marcin Świderski | M-50 | ||
107 | 80 | 01:00:25 | Rajmund Orzyłowski | M-50 | ||
108 | 137 | 01:00:30 | Michał Piątek | M-35 | ||
109 | 121 | 01:00:56 | Mariusz Naumiuk | M-35 | ||
110 | 78 | 01:01:22 | Robert Jasiński | M-50 | ||
111 | 147 | 01:01:27 | Dorota Drabik | K-50 | ||
112 | 109 | 01:01:32 | Szymon Maciołek | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
113 | 92 | 01:01:32 | Paweł Siudalski | M-35 | ||
114 | 36 | 01:01:38 | Dorota Kuźma | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | K-50 | |
115 | 159 | 01:01:40 | Andrzej Cabaj | M-50 | ||
116 | 126 | 01:01:45 | Leszek Koślacz | M-50 | ||
117 | 119 | 01:01:47 | Mateusz Szpakowski | M-35 | ||
118 | 76 | 01:01:50 | Piotr Olszewski | M-50 | ||
119 | 152 | 01:02:13 | Karol Koć | M-50 | ||
120 | 81 | 01:02:16 | Damian Michaluk | M-50 | ||
121 | 118 | 01:02:22 | Paweł Pietruczanis | M-50 | ||
122 | 150 | 01:02:33 | Andrzej Wiącek | M-50 | ||
123 | 69 | 01:02:42 | Paweł Szczepkowski | Artequipment | M-50+ | |
124 | 72 | 01:02:45 | Krzysztof Czyżewski | M-50 | ||
125 | 32 | 01:02:47 | Marek Bednarczyk | BSaC Mokobody | M-50+ | |
126 | 28 | 01:02:49 | Adam Przesmycki | BSaC Mokobody | M-50 | |
127 | 7 | 01:03:11 | Artur Ostrowski | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
128 | 14 | 01:03:37 | Mariusz Borkowski | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
129 | 61 | 01:03:55 | Michał Jamróz | TUP Team | M-35 | |
130 | 117 | 01:03:55 | Łukasz Klimiuk | M-35 | ||
131 | 8 | 01:04:32 | Dariusz Kozłowski | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
132 | 77 | 01:04:55 | Dorota Stanczuk | K-50 | ||
133 | 88 | 01:04:58 | Sylwia Przybyłek | K-50 | ||
134 | 13 | 01:05:05 | Agata Mitrofaniuk | Yulo Run Team Siedlce | K-35 | |
135 | 17 | 01:07:37 | Piotr Szkop | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
136 | 139 | 01:08:23 | Edyta Kornilak | K-50 | ||
137 | 151 | 01:08:24 | Łukasz Mikulak | M-35 | ||
138 | 141 | 01:08:27 | Karol Paweł Troć | M-50 | ||
139 | 58 | 01:08:57 | Cezary Kielak | Triathlon Siedlce Club | M-50 | |
140 | 15 | 01:09:24 | Andrzej Wolski | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
141 | 136 | 01:09:53 | Ilona Mazurek | K-35 | ||
142 | 103 | 01:09:56 | Izabela Złoch | K-50 | ||
143 | 90 | 01:10:28 | Maciej Kuźma | Yulo Run Team Siedlce | M-50 | |
144 | 146 | 01:10:45 | Jolanta Zapałowska | K-50+ | 1 miejsce K50+ Kobiet | |
145 | 105 | 01:12:11 | Beata Kupiec | K-50 | ||
146 | 20 | 01:12:50 | Tomasz Wrzosek | Drużyna MWM | M-50 | |
147 | 19 | 01:12:50 | Małgorzata Wrzosek | Drużyna MWM | K-50 | |
148 | 26 | 01:16:24 | Wiola Wolos | Drużyna MWM | K-35 | |
149 | 145 | 01:23:16 | Hanna Mitura | K-50+ | 2 miejsce K50+ Kobiet |