W niedziele 8 września w Łukowie odbyły się XIX Ogólnopolskie Biegi im. ks. Stanisława Brzóski zorganizowane przez  Łukowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Łukowski Klub Sportowy „Orlęta Łuków” oraz Międzyszkolny Klub Sportowy „Delfinek”.
Jak zwykle nie zabrakło  zawodników YULO RUN TEAM. A jest się czym pochwalić i  z całą pewnością zawody te można zaliczyć do bardzo udanych.


W imprezie tej na trasie z Łukowa do Jaty wzięło udział ogółem  65 zawodników z całej Polski. 50 mężczyzn i 5 kobiet pobiegło na dystansie 10.6 km a młodsi zawodnicy rywalizowali na dystansie 5 km. Meta biegu znajdowała sie na miejskim stadionie.

Biegi rozpoczęto spotkaniem przy pomniku poświeconemu księdzu Brzósce, który znajduje sie w rezerwacie Jata. Tam też był start biegu.

Zawody wygrał Ilya Slavenski z Białorusi klub  Dinamo–Mińsk uzyskując czas 00:33:53.

Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się piąty w klasyfikacji generalnej Marek Mitrofaniuk z czasem 00:37:09. Tuż za nim na mecie zameldował się Piotr Mierzejewski  z czasem 00:37:12. 10-te miejsce zzajął Andrzej Okninski 00:38:45 a 18- te Tomasz Niedziółka z czasem 00:43:58.
Warto jeszcze raz podkreślić, że dystans biegu został wydłużony z 10 km do 10.6 km

W kategorii młodzieży należy odnotować duży sukces Kuby Niedziółki który z czasem   00:19:52 wygrał bieg na 5 km.
Poniżej jeszcze wyniki i miejsca w kategoriach wiekowych:

Kategoria wiekowa Mezczyzni 36 – 49 lat
1 Andrzej Okninski Yulo Run Team Siedlce
2 Krzysztof Grono V-MAX Adamów
3 Tomasz Niedziólka Yulo Run Team Siedlce

Kategoria Mlodziez do lat 15 Chlopcy
1. Jakub Niedziólka Yulo Run Team Siedlce
2. Patryk Siuj LKS „Orleta Luków”
3. Norbert Lisiewski SP 5 Luków


Bieg Jacka za nami. Wszystkim startującym gratulujemy wyników i zwycięstwa nad własnymi słabościami. Kibicom i rodzinom dziękujemy za gorący doping pomimo ulewnego deszczu. Za potencjalne błędy, wpadki organizatorskie przepraszamy. Za rok postaramy się jeszcze bardziej. Szczególne słowa podziękowania należą się wolontariuszom, w szczególności zacnej rodzinie Skolimowskich J, wielkie dzięki dla Was wszystkich za zaangażowanie tych starszych i tych małych J. Strzelcowi i OSP za zabezpieczenie trasy. Dziękujemy ARMS za owocną współpracę, Miastu Siedlce za możliwość organizacji biegu, Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej za zabezpieczenie trasy biegu i dbanie o bezpieczeństwo i porządek.

Dziękujemy naszym sponsorom:

NOWAK DOM, REAL S.A., MERKURY, FOLDRUK, ZUO, PEC SERWIS, PEC, NEW BALANCE, REHMEDICA, MEDIA TELEKOM, AGENCJA DG, ZELTECH, RZEŹNIK, ALMA MATER, PIEKARNIA BALDWIN, Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Siedlcach, MPK SIEDLCE, KONFEKCJA SKÓRZANA RYTELE ŚWIĘCKIE.

            Podziękowania dla Lidki Chojeckiej za objęcie patronatu naszego ARMSOWO – YULOWEGO biegu. Dziękujemy dzieciakom za start i walkę do samego końca na obu dystansach. Oraz Nam wszystkim YULOWCOM, i tym pomagającym i tym startującym.

Do zobaczenia na V Biegu Siedleckiego Jacka..

IV Bieg Siedleckiego Jacka odbył się w strugach deszczu, co jednak nie przeszkodziło licznej grupie zawodników Yulo Run Team Siedlce, która stanęła na linii startu.

fot. Dariusz Sikorski

Czytaj więcej: IV Bieg Jacka za nami - wyniki

Miło poinformować wszystkich, że w od tego roku jesteśmy współorganizatorami I Półmaratonu siedleckiego - imprezy nowej ale współtworzonej razem z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce jako Bieg Siedleckiego Jacka. Ten cykl biegów na dystansie 5 km i 21,097 km organizowany jest pod hasłem „Młody - wolny od nałogów”, i służy przede wszystkim popularyzacji zdrowego trybu życia oraz aktywnej rekreacji i wypoczynku.

Czytaj więcej: YULO RUN TEAM SIEDLCE współorganizatorem Biegu Siedleckiego Jacka.

BOHATEROWIE z Siedlec

p1210503a

Oto zdjęcie naszych Yulowych BOHATERÓW z mety Biegu 7 Szczytów
na Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich. Najtrudniejszego i
najdłuższego biegu górskiego w Polsce.

Czytaj więcej: Bieg 7 Szczytów

Wspierają nas:

 

nowakdom logosed foldruk Merkury elkom entertel real