IV Bieg Siedleckiego Jacka odbył się w strugach deszczu, co jednak nie przeszkodziło licznej grupie zawodników Yulo Run Team Siedlce, która stanęła na linii startu.

fot. Dariusz Sikorski

Czytaj więcej: IV Bieg Jacka za nami - wyniki

Miło poinformować wszystkich, że w od tego roku jesteśmy współorganizatorami I Półmaratonu siedleckiego - imprezy nowej ale współtworzonej razem z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce jako Bieg Siedleckiego Jacka. Ten cykl biegów na dystansie 5 km i 21,097 km organizowany jest pod hasłem „Młody - wolny od nałogów”, i służy przede wszystkim popularyzacji zdrowego trybu życia oraz aktywnej rekreacji i wypoczynku.

Czytaj więcej: YULO RUN TEAM SIEDLCE współorganizatorem Biegu Siedleckiego Jacka.

BOHATEROWIE z Siedlec

p1210503a

Oto zdjęcie naszych Yulowych BOHATERÓW z mety Biegu 7 Szczytów
na Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich. Najtrudniejszego i
najdłuższego biegu górskiego w Polsce.

Czytaj więcej: Bieg 7 Szczytów

Poniosło nas znowu…….

Razem z Marcinem Chomiczem „Żelkiem” przy okazji przygotowań do maratonu w Krakowie wpadliśmy na pomysł, a czemu by nie pobiec w jednym miesiącu trzech maratonów??!!!

W zeszłym roku intensywna jesień – maraton w Warszawie i Poznaniu – namieszała nam w głowach. Wszak robimy Koronę Maratonów Polskich czyli 5 największych maratonów w kraju w dwa lata kalendarzowe. Czuliśmy euforie po wspólnym bieganiu w Poznaniu więc jak mamy jechać na wiosnę na Kraków i Dębno (bo tych maratonów brakowało nam do Korony) a Warszawa zachęcała nowym Orlen Maratonem to może damy rade….

Fot. Przed startem na Dębnie

Czytaj więcej: ¾ czyli 3 maratony w 4 tygodnie.

Świetnie spisali się nasi zawodnicy na biegach w Mińsku Mazowieckim.
W Mazowieckiej Piętnastce swoją kategorię wiekową M40 wygrał Piotrek Mierzejewski,który z wynikiem 54.58 uplasował się na siódmym miejscu OPEN.Świetny debiut na 15 km zaliczył Mariusz Gruda - uzyskał czas 1:07.05, co dało mu 43 miejsce OPEN i 10 w kategorii M40.

Czytaj więcej: Biegi w Mińsku Mazowieckim

Wspierają nas:

 

nowakdom logosed foldruk Merkury elkom entertel real