Świetnie spisali się nasi zawodnicy na biegach w Mińsku Mazowieckim.
W Mazowieckiej Piętnastce swoją kategorię wiekową M40 wygrał Piotrek Mierzejewski,który z wynikiem 54.58 uplasował się na siódmym miejscu OPEN.Świetny debiut na 15 km zaliczył Mariusz Gruda - uzyskał czas 1:07.05, co dało mu 43 miejsce OPEN i 10 w kategorii M40.

Czytaj więcej: Biegi w Mińsku Mazowieckim

Półmaraton Warszawski za nami. Dla licznej grupy Yulo Run Team (wystartowało 17 osób) start był bardzo udany - większość pobiła swój rekord życiowy. Szkoda tylko że nie udało się skończyć rywalizacji drużynowej. Nasza zawodniczka Magda Karpińska doznała kontuzji i nie mogła ukończyć biegu, skończyło się na gipsie. Gdyby skończyła zgodnie z planem byłoby drugie miejsce!!!! Gratulacje dla wszystkich szczególnie dla tych, którzy pracowali na drużynę Artura, Piotrka i Marka...

 

Impreza biegowa dla „Twardzieli”

 

                Ponad 21 kilometrów wymagającej poligonowej trasy, wytyczonej po ścieżkach placu ćwiczeń taktycznych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz Kampinowskiego Parku Narodowego, pełne umundurowanie i przynajmniej 10-kilogramowy plecak sprawiały, że uczestnicy IV Połówki Komandosa rozgrywanego w sobotę 16 lutego br. musieli się zmierzyć z arcytrudnym zadaniem.

 

KOMANDOS (Small)

Czytaj więcej: IV Połówka Komandosa. Warszawa 16.02.2013

Wspierają nas:

 

nowakdom logosed foldruk Merkury elkom entertel real